Vylepšete své podnikání s Feng Shui VIZITKAMI

Starobylé čínské umění Feng Shui se zaměřuje na vztah člověka k životnímu prostoru. Lze jej aplikovat prakticky na každou oblast lidské činnosti. Jedná se o pokročilou práci s energiemi planety Země. Jsou-li energie správně využity a integrovány do života, přinášejí člověku příležitosti k dosažení životního úspěchu, štěstí, prosperity a rovnováhy na všech úrovních. Jedním ze zajímavých příkladu využití je aplikace principu Feng Shui na vlastní prezentaci při tvorbě a používání vizitek.

Používáte-li vhodně navrženou vizitku a jste-li v souladu se zprávou, kterou předává, můžete velice rychle dosáhnout kýženého úspěchu. Věnujte pozornost následujícím tipům pro práci s vizitkami a začnete se prezentovat v novém světle v souladu s kvalitním životem. Milujte svou vizitku Vaše vizitka je vaší výkladní skříní. Aby její použití melo správný efekt, musíte ji mít rádi. Nejste-li spokojeni s jejím provedením, nebo dokonce nemáte-li rádi firmu, pro kterou pracujete, blokujete si úspěšnost vlastní prezentace. Vytváříte odpor k vlastní práci, potažmo vzato vlastní existenci. Doslova sabotujete svůj život. Energie v takovém případe přestává proudit a vy budete muset vyvinout mnoho sil k nalezení prospěšných kontaktu. Nejúspěšnější lidé disponují šestým smyslem, díky kterému si prověří potenciálního obchodního partnera. Pokud nebude v souladu s jejich standardy, spolupráci odmítnou.

Postavte správný základ

Dobrý papír tvoří kvalitní vizitku. Dnes si můžete vybrat z nepřeberného množství. Volte dobrou gramáž a vyhnete se levnému řešení. Představte si vizitku jako prodloužení vaší ruky. Je symbolem pevného upřímného stisku, nebo zdráhavého slabého kontaktu ve stylu „leklé ryby“?

Inovace nejsou na místě

Užití inovativních tvaru, překládání, nebo použití netradičních materiálu pro výrobu vizitky je efektivní pro marketingovou kampaň. Prezentaci vaší osobnosti mohou spíše uškodit. Lidé si ji mohou pamatovat pro extravagantní vzhled, nicméně už nebudou vědět, kam ji založili.

Použijte úspěšné barvy

V rámci Feng Shui se pracuje s pěti elementy, které se mohou navzájem podporovat nebo ničit. Úspěšná kombinace barev je bílá, černá a zelená. Díky této kombinaci můžete velice dobrým způsobem odstartovat svůj nový projekt. Bílá barva patří elementu Kovu, který produkuje Vodu (černá) a Voda živí Dřevo (zelená). Dřevo symbolizuje růst a expanzi. Voda podporuje tok energie a element kovu přidává energii peněz. Dobrou volbou je použít bílý papír s černým písmem a zelenými grafickými prvky.

Tento článek vyšel v Časopise pro Kvalitní ŽIVOT – 0 / 2014. Můžete si jej zakoupit v e-shopu na www.kvalitnizivot.com.