Veletrh FOR SENIOR představí možnosti, jak si aktivně užít stáří

Veletrh FOR SENIOR představí možnosti, jak si aktivně užít stáří

Již po deváté se bude v PVA EXPO PRAHA v Letňanech konat veletrh pro plnohodnotný aktivní život FOR SENIOR. Letos se bude tato veletržní akce, určená lidem zralého věku, konat ve dnech 9. – 12. dubna 2015.

Veletrh FOR SENIOR je největší odbornou veletržní akcí v Čechách zaměřenou na tuto cílovou skupinu. Mnoho vystavovatelů se na veletrh vrací opakovaně a každý rok jejich počet vzrůstá. Nechybí zde zástupci cestovních kanceláří s nabídkou lázeňských pobytů pro seniory, organizace nabízející aktivity pro využití volného času, firmy s potravinovými doplňky, stejně jako instituce zaměřené na vzdělávání seniorů.

Vedle široké nabídky výrobků, které seniorům usnadní a zpříjemní život, nabízí i zajímavý odborný doprovodný program. Na návštěvníky zde čeká například 1. ročník turnaje FOR SENIOR Pétanque Cup dvojic nebo 1. ročník turnaje v nordic walking neboli severské chůzi na 1200 metrů. „Spolupráce a část organizace na doprovodném programu je zajištěna díky KS Řepy a AKSen,“ doplňuje manažerka veletrhu Kateřina Dvořáková.

S aktuálními tématy, zahrnující například seznámení s národním akčním plánem podporujícím pozitivní stárnutí pro období let 2013 – 2017, s principy navrhování bydlení pro seniory a hendikepované osoby nebo s využitím chráněných dílen pro konstrukci asistivních prvků, vystoupí na veletrhu Český klub bezpečnostních služeb z. s. Odpočinek od ruchu veletrhu nabídne potom kino kavárna, kterou návštěvníci najdou v hale č. 6. Více informací o veletrhu, vystavovatelích i doprovodném programu najdete na stránkách www.forsenior.cz .