Šťastné směry v novém lunárním roce Kozy 2015

Šťastné směry pro Bohatství, Pomocné přátele, Vznešenost a Štěstí, Kariéru a Úspěch v podnikání v prvním dni Lunárního nového roku Kozy 19. února

  • Pro ty, kteří chtějí přijmout Hvězdu Bohatství (známou jako Přijmutí Boha Bohatství) – přijímejte energii Qi z Východu.
  • Hledáte-li mentory a pomocné přátele přijímejte energii ze Západu.
  • Pokud preferujete rozdávání hodnot a přispívat druhým – sloužit druhým více tento rok, použijte energii ze Severu. To je směr Vznešenosti a Štěstí.
  • Pokud tento rok hledáte postup v kariéře zaměřte se na Severozápad.
  • Pro nové příležitosti v podnikání a růst vašeho byznysu se zaměřte na Severovýchod.

Nejúspěšnější čas je 12:30 AM. Dovolte energii Qi vstoupit do vašeho domova z požadovaného směru. Zajistěte aby energie Qi mohla vstoupit. (I když jste tento čas nestihli – můžete tak učinit kdykoli během 19.2.2015. Je logické, že nejvhodnější čas přináší nejlepší výsledky, vzhledem k synchronnímu efektu všech naráz zúčastněných lidí. Nicméně více záleží na upřímnosti každého člověka a jeho schopnosti být v souladu s tím co chce. Poté čas nehraje žádnou roli. Pozn. Překl.)

  • Tradiční způsobem je modlit se požadovaným směrem. Nebo jestli jste jako já, kdo preferuje snadné věci (ale stejně efektivní), postavte se tváří na požadovaný směr a učiňte přání.

Můžeme použít víc než jeden směr?

  • Proč ne? smile Energie Qi je zdarma pro všechny. Vstupte a vezměte si kolik jen budete chtít.
  • Mnohem důležitější je sdílení bohatství a štěstí s druhými. Čím víc můžeme pomoci druhým uspět a být šťastnější v životě, tím více dostaneme nazpět.

Sdílejte prosím, tento článek s vašimi přáteli.

Přeji vám štěstí a radost v ROCE DŘEVĚNÉ KOZY.

Joey Yap

Zdrojový text (v angličtině): https://www.facebook.com/JoeyYapFB/photos/pb.117892039842.-2207520000.1424339119./10152891839509843

 

Šťastné směry pro Bohatství, Pomocné přátele, Vznešenost a Štěstí, Kariéru a Úspěch v podnikání v prvním dni Lunárního nového roku Kozy 19. února

Přání do nového roku Kozy 2015 - www.joeyyap.com