SOUTĚŽ v říjnovém časopise

SOUTĚŽ v říjnovém vydání časopisu o 3x krém Bilka – kvalitní kosmetika z Bulharska. Kupte si časopis, odpovězte na 2 otázky a budete zařazeni do soutěže.

Rádi používáte přírodní kosmetiku? Můžete vyhrát novinku na českém trhu – bulharskou kvalitní přírodní kosmetiku, vyráběnou moderní technologií, která vytváří smysl pro individualitu a splňuje požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. BILKA výrobky jsou bez alergenů, s rostlinnými výtažky vhodné pro ty, kteří rádi oceňují zdravý životní styl.

Bilka má unikátní kolekci vysoce kvalitních produktů v péči o tělo a pleť, které obsahují výtažky z damašské růže, bulharských červených hroznů mavrud, čerstvých okurek, sladkého melounu, hroznového oleje. Dalšími výrobky jsou homeopatické zubní pasty, léčebné zubní pasty a ústní vody, vytvořené pro celkovou prevenci a léčení zánětlivých procesů a onemocnění dásní.

Bilka sortiment obsahuje i vlasovou kosmetiku, která je založena na ověřených receptech lidové medicíny. Obsahuje léčivé byliny, které jsou speciálně vytvořené pro řešení specifických problémů.Všechny výrobky najdete na www.bilka4u.cz

Napsat komentář