SETKÁNÍ ADOPTOVANÝCH CHRTŮ i NECHRTŮ

VELKÉ JARNÍ SETKÁNÍ ADOPTOVANÝCH CHRTŮ i NECHRTŮ
s 3. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVOU včetně kříženců a voříšků
8. ročník už tento víkend, ale pozor změna lokace!!

Víkend 10. – 12. června 2016

O adopcích chrtů, podenků a vůbec dalších pejsků a zvířátek pravidelně píšeme v časopise Kvalitní ŹIVOT. Pokud chcete některé zachráněné krasavce vidět na vlastní oči, můžete s námi na této akci:

Rekreační středisko Nesměř
GPS Loc:49°18’32.6″N, 16°1’52.583″E
nebo 49.3090556N, 16.0312731E

Nesměř se nachází 5 km jihovýchodně od Velkého Meziříčí, v romantickém zalesněném údolí řeky Oslavy. Velké Meziříčí je dostupné z železniční trati Brno – Havlíčkův Brod.

Areál střediska a jeho okolí je tak ideální prostředí pro ty, kteří chtějí uspořádat pobyt v přírodě a současně se příliš nevzdálit „civilizaci“.
Akce pro všechny lidi dobré vůle – máte šanci se setkat s mnoha lidmi stejného smýšlení i s jejich čtyřnohými miláčky. Omezení pro pejsky žádné – pouze nedoporučujeme brát s sebou pejsky malých plemen.
V průběhu setkání se zájemci účastní různých her a soutěží, v pátek předpokládáme procházky po okolí a v sobotu bude uspořádána tradiční Velká mezinárodní výstava adoptovaných chrtů i nechrtů v Partystanu rekreačního střediska LDT JISKRA, hodnocení provádí známá uznávaná mezinárodní rozhodčí Olga Brandová, na kterou Vás srdečně zveme.
Kategorie: Greyhound, Galgo, Podenco, Lurcher, kříženec a voříšek (do kategorií kříženec a voříšek se přihlašuje až v místě konání)
Pro velký úspěch bude i letos vyhlášena kategorie Pes sympatie a Dítě a pes.
V sobotu během výstavy možno dohodnout profesionální focení Vašeho miláčka fotografem Mirkem Slabým, který nafotil překrásný kalendář pro rok 2016
Zažijte atmosféru skutečné mezinárodní výstavy psů!
GACR – Greyhound Adoption Czech Republic