Pro předplatitele DÁREK Věčný kalendář

Nový den, nová příležitost. Dárek k ročnímu předplatnému (pro 10 nejrychlejších předplatitelů). „Věčný kalendář“ s aforismy a fotografiemi pro inspiraci a spokojenější život

Inspirující aforismus Sri Chinmoye na každý den v roce, nyní v praktické podobě stolního „kalendáře“ se stovkami krásných fotografií. Neobsahuje letopočet ani názvy dní v týdnu, může tedy sloužit neomezeně dlouho!

Otočme v našem životě každý den nový list, tak jako otáčíme kalendář, a napišme na něj jen to, k čemu se budeme rádi vracet. Prožijme každý den tak, abychom na něm při zpětném pohledu nechtěli nic měnit.

Nový den, nová příležitost

Sri Chinmoy dokáže pomocí několika slov vyjádřit hluboké poznání a odvěkou moudrost. Tento kalendář je příležitostí ke každodennímu pozastavení, ztišení mysli a otevření srdce. Kéž se moudrost těchto aforismů stane vaším průvodcem na životní cestě a bude vám přinášet porozumění, radost a inspiraci – a především schopnost plně prožít každý den a uvědomit si krásu a jedinečnost vašeho poslání na tomto světě.

Výjimečností tohoto „kalendáře“ je to, že vám může přinášet inspiraci po mnoho let – s tím, jak se bude rozvíjet vaše poznání sebe sama, bude se měnit i vaše vnímání těchto aforismů a jejich porozumění.