Pampeliška potkala moringu

Přinášíme na trh jako první na světě unikátní zdravý nápoj, který vznikne spojením pampelišky a moringy.

Pražený a jemně mletý kořen Smetanky lékařské je chuťově podobný kávě a Moringa oleifera z Tenerife mu dodá štiplavo-sladký nádech.  Tento lahodný nápoj je BEZ KOFEINU, veganský  a vhodný pro všechny. Spojuje a umocňuje v sobě benefity obou rostlin pro naše zdraví.

Vychutnáte si ho samostatně, oslazený medem, s nějakou sladkou pochutinou nebo s variantou mléka.

Patříte mezi milovníky kávy a zdravotní stav vám nedovoluje si ji dopřát? Chcete pít také zdravý nápoj s chutí kávy? Rádi zkoušíte nové chutě?

Pak je právě pro vás určená naše NOVINKA Pampeliška a Moringa. Vyrobeno EXKLUSIVNĚ pro Kvalitní život.com

Pampelišky byly od pradávna používány jako potravina. První zmínky o této bylince, že je používaná jako lék, jsou v dílech arabských a perských lékařů z desátého a jedenáctého století. Ve třináctém století ji používali také velšští lékaři. Využívá se i v čínské medicíně a je součástí mnoha certifikovaných léčiv.

Léčí nejen tělo, ale i duši

Pampeliška už v názvu má lékařská a to již hodně napoví. Tato bylina, které se daří velmi dobře v Česku obsahuje vitamín C, B, beta karoten, dále i vitamín D a různé minerální látky zejména měď, draslík, železo a mangan. Železa má pampeliška dvakrát více než špenát. Pro svůj vysoký obsah inulínu působí jako prebiotikum a snižuje krevní cukr. Má mírné močopudné a žlučopudné účinky což uvítají ti, kdo mají problémy s otoky a lymfou. Příznivě působí na zánět močových cest, ledvinových kamenů, tvorbu a vylučování žluči. Hlavní roli hraje pravidelné používání při detoxikaci organismu, hlavně jater. Pomoc této bylinky vyhledávají hlavně ti, kdož se léčí s cukrovkou, zvýšeným cholesterolem a vysokým krevním tlakem.

Spojení pampelišky a moringy se umocní zdravotní účinek obou bylin.

casopiskvalitnizivot

Web časopisu Kvalitní ŽIVOT

Napsat komentář