Náš dvorní astrolog Milan Gelnar bude na Astrovíkendu v Brně

POZOR – už o víkendu se můžete těšit!
Milí přátelé, zejména pak z Brna a okolí. Rád bych Vás upozornil a hlavně pozval na akci, která se koná tento víkend – tedy 8-9.10. v Brně – Lužánkách, a to na akci Astro – víkend.

Budu tam po oba dny k dispozici s úžasným přístrojem na focení a měření Aury a čaker, který je zatím zřejmě jediný v ČR a SR. Je to nová generace předchozích přístrojů, které však měřily a fotily jen plochým způsobem. Tento nový přístroj, který je teprve pár měsíců na trhu, už umí Auru zobrazovat ve 3D, umí ukázat jak je člověk vnitřně klidný, či neklidný, umí ukázat, jak efektivně natahují energii z vesmíru vaše čakry, umí zobrazit co se člověku děje kolem hlavy, textově okamžitě vyhodnocuje, jaká energie jde shora, zprava, zleva, do centra a nakonec celé měření a focení zanalyzuje a vytvoří cca 15 – stránkový elaborát, jež každý klient dostane k prostudování a dalšímu použití.

Každý, kdo si dovolí tento jedinečný přístroj vyzkoušet, se zařadí mezi těch několik málo vyvolených na světě, kdo na vlastní oči uvidí svou auru a to v prostorovém provedení. Je to opravdu jedinečný zážitek!

Ovšem nejen to! Budu také nabízet své astrologické výklady tzv. „Karmického životního úkolu“ aneb smyslu života jedince.

To je věc, kterou by měl znát opravdu každý. To proto, že pokud svůj Karmický úkol neplní, pak mu vesmír do života přináší velmi nepříjemné životní situace (mně např. vytunelování firmy, rozpad manželství aj.), které jej mají k jeho naplňování donutit lidově „dokopat“.

Jinými slovy je lepší ten úkol naplňovat dobrovolně, než se k němu nechat donutit.

Většina z nás, ale jak vím ze své zkušenosti, se nechává donutit. To proto, že nikdo z nás nechce předvádět, to co neumí a raději se tomu snažíme vyhnout. To ovšem nejde. Dobrá zpráva je, že když se pak ten úkol dozvíme, obvykle se nám rozbřeskne a máme jasno …

Ale nejen to.

Také tam budu mít přednášku, která údajně bude přenášena On-line po netu.

A téma? Samozřejmě „Od astrologie přes Hvězdnou cestu k měření Aury a čaker“. Aneb, kdo se chce ve svém životě někam pohnout, musí také pro to něco udělat – Bo samo nic – jak říkají ostraváci

Takže každý je vítán, kdo si ale bude chtít zajistit nějakou službu, měl by se objednat předem. Má zkušenost je, že na akcích jsou všechny termíny obsazeny během chvile, Alespoň tak to bylo jak v Ostravě, tak v Olomouci. Brno, je ale pro mne zatím velká neznámá ….

Více o akci na www.astrovikend.cz

Tento text zveřejnil Milan Gelnar na svém Facebookovém profilu. Pokud se vám líbí jeho práce, sledujte jeho zajímavé příspěvky.