Letní „Hvězdná setkání – Hvězdné lety“ s profesionálním astrologem Milanem Gelnarem

Letní „Hvězdná setkání – Hvězdné lety“ s profesionálním astrologem aneb další „Hvězdné posádky“ se v létě vydají – tentokrát na super rychlý „Hvězdný let!“

Milí přátelé všeho tajemného,

Jsem moc rád, že Vás opět po roce mohu oslovit tentokráte s opravdu mimořádnou nabídkou společných letních Hvězdných setkání – Hvězdných letů.

Jako každý rok, tak i letos jsem si pro vás připravil další skvělou akci, tentokráte opravdu exkluzivní možnost nalezení správné životní cesty.

Pokud ji využijete, navštívíte jedno z nejkrásnějších a nejduchovnějších měst světa – Prahu a zde pak na místě takřka mystickém absolvovujete opravdový „bonbónek“ – osobní předání toho nejlepšího, co jsem za svůj již poměrně dlouhý, aktivní život (58) v ezoterice, podnikání a partnerských vztazích, nashromáždil.

Vše se bude odehrávat přímo v centru evropské duchovní historie – viz odkaz zde: http://www.porta-aurea.com/CZ/

Nabízím Vám tímto opravdu nevšední zážitek z něhož pak můžete celý zbytek života čerpat.

Tato nová akce navazuje na můj předchozí zásadní počin – Hvězdnou cestu – viz  www.hvezdnoucestou.cz

Kdo ji zná ví, že se jedná o cca 12 – ti týdenní intenzivní transformační proces – proměnu života k lepšímu (ve skutečnosti celoživotní), který člověka přivede nejen k pochopení smyslu svého života, ale také k jeho cílenému naplňování.

Díky tomu získá mnohem větší harmonii, klid, pohodu  a spokojenost – tak jak o to ostatně naznačují reakce prvních absolventů „Hvězdné cesty“ – viz níže pod termíny a cenou letu..

Možná si teď kladete otázku, jak je možné absolvovat během jediného dne, něco co jinak učím minimálně 12 týdnů? Možná Vás napadne Matrix, kde si hlavní hrdinové, díky speciálním počítačovým programům, nahrávají do mozku dovednosti, které jim zajistí během několika minut, schopnost naučit se a osvojit cokoli, co potřebují.

Nebojte se. Bylo by to sice pohodlné, ale žádný Matrix to není. Jen opravdu seriózní a vychytaná možnost, jak to celé zaonačit.

Vytvořil jsem tak speciálně pro Vás, možnost během jednoho dne, se takovým „turbo“ způsobem, dostat k nejlepším informacím a dovednostem, které byste jinak shromažďovali léta.

Strategie je taková, že vše co v rámci běžné Hvězdné cesty učím, Vám osobně pomocí audiovizuálních technik během jednoho dne osobně vyložím a předám. Vy si to pak, budete-li chtít, budete moci v elektronické podobě odnést sebou domů k pozdějšímu užití.

Díky získaným materiálům a postupům, se kterými Vás během dne seznámím, pak budete Hvězdnou cestu, znovu kdykoli a kdekoli v klidu a pohodě absolvovat, osvěžovat atp.

Pojďte si spolu se mnou užít léto a změňte svůj život zásadně k lepšímu!

Více informací naleznete na www.hvezdnoucestou.cz.

S úctou a pokorou Váš Milan Gelnar

„Kdo chce HVĚZDNOU CESTOU jít, musí křídla svá otevřít!“

Veškeré informace včetně průvodního videa k Hvězdné cestě pořádané profesionálním astrologem Milanem Gelnarem naleznete zde.

Cena a termíny Hvězdných letů a reakce absolventů Hvězdné cesty

Základní účastnický poplatek je 1 500 Kč

Tento poplatek v sobě zahrnuje účast na semináři, určení Karmického životního úkolu (jinak v rámci mých služeb á 599 Kč) a kolečko natálního horoskopu.

Doporučená je možnost zakoupení 12 DVD s nahrávkami 24 videí klasické Hvězdné cesty, jež její účastníci během 12 týdnů dostávají. Tato videa lze v rámci Hvězdného letu možné zakoupit jen za á 300 Kč – tedy za ¼ běžné ceny (běžná cena je 1 200 Kč).

Dále bude možnost

– zakoupení mé knihy Sluneční znamení – viz nakladatelství Grada– je to učebnice astrologie s návode na infividuální výklad horoskopů – á 259 Kč

– zakoupení skvělého šamanského CD Pavly Štěpničkové pro harmonizaci pravé a levé části mozkových hemisfér – á 350 Kč

– zakoupení magické Samolepky hojnosti – á 99 Kč

– zakoupení individuálních osobních konzultací – á 300 Kč/30 min. konzultace

Termíny semináře jsou každá sobota v měsíci červenci a srpnu – konkrétně viz níže

Červenec

Sobota – 5,12,19 a 26 července od 9-17 h.

Srpen

Sobota – 2,9,16, 23 a 30 srpna od 9 – 17 h.

Podmínkou účasti je úhrada účastnického poplatku předem na číslo účtu 35-3923530257/0100

Po provedení platby je nutno o platbě zaslat informaci, svá data narození (včetně místa a času) a také návrh termínu soboty, ve které se budete chtít akce zúčastnit.

Některé reakce absolventů klasické Hvězdné cesty

Milý pane Gelnare.

Moc ráda bych Vám chtěla poděkovat za „průvodcovství a vedení“ Hvězdnou cestou, byl to opravdu krásný čas a hlavně přínosný – alespoň pro mě zcela určitě.

Když si vzpomenu jak špatně (opravdu velice špatně) jsem na tom psychicky byla v prosinci a lednu, nemohu to s dnešním stavem vůbec srovnat. Přemýšlela jsem dokonce (jen mezi námi) i o tom nejhorším a posledním řešení…….dnes se na vše dívám  jinak. Ne, že bych byla úplně a o 100% jiný člověk, ale to nelze po tak krátké době ani očekávat, a někdy má člověk dobrý den, jindy špatný (někdy je člověk nahoře a někdy dole) – dnes vidím však rozdíl v tom, že když už jsem teď někdy „dole“ nebývám tam moc dlouho, nedělám z toho tragédii, nešílím, nerozčiluji se (nebo málo) – spíše se tomu zasměji a beru to jako jakousi další „zkoušku“ :- )))) Jsem dnes už někde jinde a samozřejmě vím, že tím to vše nekončí – naopak začíná, protože je pořád co objevovat, číst, dál se vzdělávat, makat na sobě a nacházet to, co člověk hledá po „svém způsobu“ a různými cestami, které jste nám nastínil.

Lhala bych, kdybych neřekla, že jsem byla na začátku trochu skeptická. Měla jsem obavy, že to třeba nepochopím nebo nebudu rozumět. Už jsem totiž absolvovala několik různých kurzů nebo školení a nejen že to bývalo vždy dost časově a finančně náročné, téměř nikdy mi to nic nedalo. Byla jsem z toho i frustrovaná a říkala si, že asi nemám na nic talent a ničemu nerozumím, že je vše tak složité…atd.

Tahle výše uvedená skepse, ale odpadla ihned po prvním úvodním videu. Byla jsem nadšená! A tohle nadšení, elán, těšení se a pocit štěstí mi vydržel do poslední chvíle a co víc….! Ten pocit štěstí mám v sobě pořád a někdy, když je mi mizerně, vzpomenu si třeba na nějaké úryvky Vašich vyprávění, Vašich rad nebo třeba jen na Váš úsměv při úvodním a koncovém pozdravu se zamáváním a hned je vše jinak! (Bylo to tak nakažlivé, že jsem Vám vždy mávala zpět…:- )))))))))))

Tu „změnu“ jsem nezaznamenala jen já osobně, ale slýchám to i od kolegů v práci a doma. Dokonce i můj šéf se mě tuhle ptal co jsem prý začala brát, že jsem tak vysmátá…..že prý by si dal též…….:-DDDDD Zkrátka se „něco“ stalo….

Všechna videa a všechny díly, které jste pro nás připravil byly bez výhrady úžasně přínosné, zajímavé, poučné a dávaly spoustu energie, síly a povzbuzení. Nemohu Vám ani celému průběhu nic vytknout, protože z mého pohledu to byl absolutně nádherný čas a nikdy jsem ani na chvilku nelitovala, že jsem se na cestu dala. Naopak, měla jsem se na ni dát dříve….:-))))

Bylo poznat, že jste do všeho dával kus sebe a že jste se nám opravdu věnoval po všech stránkách (úplně z Vás sálalo to nakažlivé nadšení pro vše o čem jste mluvil) a při Vašem pracovním vytížení……… –to smekám klobouk :- )))))))

Navíc si myslím, že každý tam musel najít něco ho oslovilo a v čem a jak může pokračovat dál. Bylo tam spoustu návrhů, nápadů, doporučených knih…jsem informačně zahlcena :-O  (a to je dobře :- )))))

Trochu mě mrzelo, že už jsme na konci Hvězdné cesty, ale na druhou stranu si říkám, že se třeba může stát, že bude nějaké pokračování pro „pokročilé“ nebo něco jiného :- )))))

 Také je pravda, že člověk nepotkává různé lidi jen náhodou a že když přijde čas, musí se umět zase rozloučit a každý pokračovat tou svou cestou.

A tak je to i teď….proto děkuji z celého srdce a s obrovskou vděčností Vesmíru  a božským „náhodám“, že jsem Vás směla poznat, že jsem s Vámi mohla kousek životní cesty jít a učit se od Vás a také za to, že jste mi pomohl vzít opět do svých rukou můj život a začít ty zbylé „trosky“ opět stavět v to, co si přeji! Ani netušíte, jak moc jste mi pomohl a já věřím, že teď už to zvládnu a že mě jen tak něco neporazí (pokud to tedy nebude plně naložená Tatra :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD).

Ne, teď vážně, děkuji Vám za vše, loučím se s Vámi a přeji Vám jen a jen to nejlepší ať už v soukromém nebo podnikatelském životě a kdo ví????…třeba někdy zase nashledanou :- )))))

Renata

Dobré ráno pane Gelnar, Za Hvězdnou cestu, Vaše rady a moudrost opravdu děkuji, hodně mi pomohly a opravdu zharmonizovaly (a zklidnily) život. Asi nejpodstatnější věc z HC je pro mne určení mého Karmického život. úkolu, dále věc rovnováhy (harmonie), a to, že každý máme nasazeny jiné „brýle“ s pohledem na stejnou věc. To mne učí větší toleranci jiných názorů a přístupů  a nadhledu (snažím se.. :-)). A hodně mě posunuly dopředu Vaše odkazy na zajímavá videa, k těm vůbec nevím, zda bych se bez Vás – a kdy vůbec v životě – dostala.Tak mockrát děkuji. Brigita

Ahoj Milane. Díky moc za Hvězdnou cestu. Byl to pěkný a smysluplný, skvěle poskládaný a ucelený uzavřený cyklus, který přesně cílí na konkrétního člověka – to velmi oceňuji. Každý jsme jiný a díky onomu cílení, má každý šanci, aby mu to fungovalo. Jiné programy neberou na konkrétní individualitu ohled. Není divu, že mnozí tak absolvují spoustu seminářů, vzdělávání atd. a stejně se nehnou z místa. Super!. Děkuji za všechny. Petr

Dobrý večer pane Milane, děkuji za videa v kterých se pokaždé dozvím něco nového, jsem ráda , že jsem se do Hvězdné cesty pustila, úžasná je hudba Pavly Štěpničkové poslouchání její hudby mi vždy dodá energii.

Anna

Pane Gelnar, srdečně Vás zdravím a moc, moc děkuju za Vaše vedení, se kterým jsem plně souzněla Děkuji , Děkuji, Děkuji !!!!!!!!!!!!!!! S láskou Lida

Dobrý den pane Milane,omlouvám se, že reaguju až nyní ale vůbec jsem neměl čas si k tomu sednout v klidu.

Moje reakce na HC: veskrze pozitivní, hodně mi otevřela cestu na mé cestě, ačkoli některé věci už dělám dlouho a mám je zažité, nové pro mne bylo především věci s detaily ohledně horoskopů a vše co s tím souviselo. Velice jsem vítal odkazy na další lidi kteří měli co říci v jiných oblastech, většina těchto lidí má svoji webovou stránku s dalšími informacemi, které je velice hodí do dalšího poznávání na cestě. Je to taková ta mozaika daná dohromady jak už jsem psal smile. Co se týká věcí je opravdu nutné vše dělat min. 21 dnů, aby se vše dostalo do podvědomí a stalo se denním programem. Michael

Dobrý den, Milane. Hvězdná cesta mi byla velmi poučnou cestou v sebepoznávání a k vědomému žití. Děkuji, že jste mě touto cestou provedl. Určitě to pro mne vstupem do 12brány a „posledním“ mailem neskončilo. Už to mám nejen v hlavě, ale také „pod kůží“. Petra

Dobrý den pane Milane. Po zhlédnutí posledního videa jsem si uvědomila jak čas neůprosně běží a je konec další životní etapy kterou jsem s Vámi ráda sdílela. Byla to cesta zajímavá a věřím, že pro mnohé účastníky inspirující. Já osobně hodně těchto věcí znám, ale pokaždé jsem se těšila na Vaše videa a zhlédla jsem je 2x. Informace,které jsou pro mne nové se snažím do svého života vložit tak aby byly jeho součástí. Myslím, že většina účastníků „Hvězdné cesty“  může vašich rad využít ve svém životě ve svůj prospěch. Přeji Vám mnoho dalších „HVĚZDOPLAVCU“ kteří budou s nedočkavostí čekat na Vaše videa. Gabriela

Dobrý den, Milane

Hvězdná cesta mi byla velmi poučnou cestou v sebepoznávání a k vědomému žití. Děkuji, že jste mě touto cestou provedl. Určitě to pro mne vstupem do 12brány a „posledním“ mailem neskončilo. Už to mám nejen v hlavě, ale také „pod kůží“. Petra

Co ti chybí – mistr a poutník

Za mistrem Farinem, veleknězem řádu světla, jednoho dne přišel utrápený poutník. Žádal o radu, jak má naložit se svým životem. Mistru pověděl, že se mu nic nedaří a cítí se mizerně. Farin laskavě pozoroval poutníkův vystrašený výraz a v klidu dopil svůj čaj. Po dlouhých minutách se poutník trochu uvolnil a v místnosti se konečně rozhostil dostatečný klid pro Farinův dotaz “Co ti chybí bratře?”.

Poutníka zarazila přímost otázky, ani se nad tím nemusel dlouze rozmýšlet a vyhrkl “Všechno mistře! Nic nemám, nic se mi nedaří. Jsem asi prokletý, tak jsem přišel sem do kláštera světla abyste ze mě to prokletí sejmuli.” Mistr se na poutníka laskavě usmál a mírně zavrtěl hlavou. “Ne, nikdo tě neproklel, jediný kdo je tak mocný aby tě proklel jsi ty sám. Každý z nás si tvoří svou vlastní realitu.” Když mistr uviděl na obličeji muže nechápavý výraz, tak jej vyzval, aby se šli projít do klášterních zahrad. Našli si lavičku pod rozkvetlým stromem, usadili se a Farin se zeptal znovu:

„Co ti chybí?“

Hledáš krásu? Tu najdeš všude okolo. Pohleď na zlaté sluneční paprsky, jak jemně hladí čehokoliv se dotknou, pohleď na rozkvetlou zahradu plnou vonících květin, zvedni hlavu a vnímej let ptáku na obloze. Zři lesknoucí se hladiny jezer, peřeje rozbouřených řek valících se k vysokým vodopádům nebo rybníky plné ryb. Stůj v úctě před prastarými horami, jejichž vrcholky se tyčí do nebes. Kochej se pohledem na stáda koní na nekonečných pláních, nebo na chvíli postůj v hlubokém lese a vnímej všechen ten život a krásu okolo. Vůbec přeci nepotřebuješ honosné domy, luxusní šperky nebo nejmodernější oblečení. Všechna ta krása tu je, odpradávna, jen ji konečně uvidět.

Hledáš lásku? Tu najdeš v sobě. Nevěř tomu, že láska je něco co nemáš, dokud to do tebe někdo jiný nevloží. Láska je v tobě, ve mně, všude okolo. Je to stále ta jedna láska a my jí můžeme zakoušet kdykoliv budeme chtít, když přijmeme sebe, když přijmeme Boha v sobě. My jsme Bůh, jsme tvořeni láskou. Tvoje duše, stejně jako moje, je původem z téhož zdroje. Pochop, jsme jedno!

Hledáš jistotu? Zkus na chvíli přijmout, že se věci dějí přesně tak jak se mají dít a že nikdy nebudeš vystaven takové zkoušce, kterou bys nezvládl. V tom měj jistotu a také v sobě, ujisti se, že vždy myslíš, říkáš a konáš v souladu se svou duší. Nejen z popudu zareagovat, říci to co říkáváš vždy nebo opakovat to co říkají jiní. Jednoduše buď sám sebou bratře, rozumíš? To bude tvá nová jistota. Vždyť když konáš v souladu se sebou samým pak svých činů nelituješ, udělal jsi to co jsi považoval za správné.

Nebo hledáš radost a štěstí? Dovol si být šťastný a raduj se z toho krásného pocitu být naživu, dýchat, cítit a vidět všechnu tu krásu okolo. Raduj se z té možnosti, že můžeš někomu pomoci, v někom probudit lásku, nebo třeba jen vidět ranní slunce. Pochop, nešťastným tě nečiní okolnosti ale to jak je přijímáš.

Chybí ti partner? Myslíš, že by jsi byl s někým šťastný když to nedokážeš ani sám se sebou? Nehledej si nikoho ze strachu ze samoty, byla by to jen iluze lásky a vytvořil by sis na něm závislost. Lépe řečeno závislost na tom že jej máš, takže by jsi v onom vztahu jen trpěl. Až nalezneš harmonii ve své duši a bude ti dobře i o samotě, zjistíš zda někoho opravdu chceš.

Třeba ti chybí bohatství, koupit si všechno to co chceš. Myslíš, že když si to všechno koupíš, budeš uspokojen? Na jak dlouho? Co pak? Pak přijde strach abys o to nepřišel a ten tě bude pronásledovat do smrti, nebo do té doby než o své bohatství přijdeš. Často se to rovná.

Je možné, že ti chybí dobré jméno a uznání společnosti. Vím, od mala ti říkali jak je to důležité někým být, někam to přece dotáhnout. Jenže tahle společnost, u které hledáš uznání, je přesně ta společnost která uvěřila tomu, že někdo může být víc než někdo jiný. Je to jenom hra, hra nato že třeba já jsem velmistr a ty poutník. Požadavek abys něčím byl v sobě nese hořkou pachuť nevědomí, říká ti vlastně, že teď ničím nejsi a máš život strávit honbou za přidělením nějaké falešné identity. Až přijdeš nato, že už chceš být jen sám sebou, tak už tě vůbec nebude zajímat co si kdokoliv jiný o tobě myslí, věř mi. Budeš svobodný. To je ta pozice ze které se teprve začnou sny stávat skutečností.

Hledáš bezpečí? Bojíš se zlých lidí, že ti ublíží? Kde jsou ti zlí lidé? V tvé hlavě. Až pochopíš, že neexistuje nic jako souboj dobra a zla, nebudeš se bát. Je jen jeden zdroj, zdroj světla a lásky a stejně tak jako z něj každý z nás původně pochází, tak je každý z nás od něj různě vzdálen. Když budeš plně vědomý, budeš i pozorný a vyvaruješ se situacím, kdy by jsi se setkal s hluboce nevědomým člověkem. Vždy ale měj na paměti, ten člověk není zlý, je nevědomý. Podstatou nikoho z nás není agrese nebo jiná forma konfliktu. Jsou to rány z minulosti, které si lidé nosí v sobě klidně i celý život a ona agrese či konflikt je jen jejich obranou aby zase nezažili tu bolest. Jednoduše nic jiného než tuto reakci zatím neznají. Můj mistr mi jednou řekl, lidé se dělí na zralé a ještě ne zralé.

Hledáš únik před stresem? Řekni mi bratře, co ten stres vyvolává? Ta osoba? Událost? Ta věta? Ne, ten stres vyvoláváš ty! To je tvoje práce, tvá mysl se rozhodla na daný podnět zareagovat stresem. Něco se prostě stane a ty se rozhodneš jak to přijmeš. Stejně jako mysl, tak i tělo někdy automaticky reaguje. Lidé krčí rameny když neznají odpověď, založí ruce když jsou nejistí, nebo přimhouří oči když přemýšlejí. Stejně tak mysl reaguje na situace, reaguje tak jak se naučila nebo tak jak to odkoukala u jiných. Je jen na tobě jestli to přijmeš, když dokážeš odstoupit od své mysli a přestat se s ní ztotožňovat pak pochopíš, že jediným pánem tvého vnitřního prostoru jsi ty a jen ty rozhoduješ o tom jak se budeš cítit. Dokud svou mysl neovládneš, nech ji tedy brebentit a reagovat na cokoliv, ale zaujmi od ní odstup. Mysl se bude snažit aby ses cítil špatně a bude tě stále s někým a něčím srovnávat, bude vyvolávat stres. Pokud pochopíš že nejsi svou myslí, dokážeš od ní odstoupit do role posluchače a pak je jen na tobě jestli se ti tohle přestavení líbí nebo ne. Největším nepřítelem člověka je on sám.

Trápí tě nějaký problém a budí tě v noci ze snu? Zkus někdy rozevřít okenice a pohledět do nočního nebe plného milionů hvězd a na nic nemysli, prostě jen vnímej tu nekonečnost a krásu vesmíru, jehož jsi součástí. Až pak se znovu zamysli nad tím malicherným pozemským problémem.

 • Poutník: Tvá slova jsou krásná mistře, konečně se cítím lépe. Jen nevím jak toho dosáhnout, víš cítit to opravdu tak. Nejsem tak moudrý a sečtělý jako ty.
 • Farin: Pravdu máme každý v sobě, od samého narození. Jen ji v sobě zatím mnozí neobjevili a stále žijí ve snu.
 • Poutník: Proč si ji neuvědomuje každý? Co lidem brání v poznání?
 • Farin: Možná jsi právě vyřkl jednu z nejdůležitějších otázek lidstva aniž by si lidé uvědomili, že si ji mají položit. Odpovědí je naše mysl. Od dětství se učíme v prvé řadě vše posuzovat myslí, až v dospívání téměř ztratíme sami sebe a tak se snažíme napodobovat jiné lidi v jejich konání, abychom měli nějakou identitu. Naše mysl nás ovládne a my nevíme kým jsme. Kdykoliv se pak naše duše ozve z té veliké dálky, z hlubin člověka, mysl ji okamžitě překřičí. Jednoduše protože nás stále ovládá. Naučili jsme se to tak.
 • Poutník: A jak tedy docílit toho aby to tak nebylo, čím mysl ovládnout? Vždyť to nejde, jak mám sám sebe ovládnout?
 • Farin: Ty jsi tvoje mysl? Ta která se stále identifikuje s něčím jiným a mění se?
 • Poutník: … no … to nejsem.
 • Farin: Dobře, jsi svoje tělo?
 • Poutník: No, necítím se být kostí, orgánem nebo tkání… ale…
 • Farin: Čím myslíš?
 • Poutník: Myslí
 • Farin: Jakou?
 • Poutník: Mojí myslí
 • Farin: Aha a co je toto?
 • Poutník: Tělo, moje tělo.
 • Farin: Čí?
 • Poutník:
 • Farin: Bratře, ty jsi vědomím. Ty jsi život, bytí, díky kterému tvé tělo žije. To je to čím musíš ovládnout svou mysl. Je to něco co se dá pouze cítit, uvědomit si to. Uvědom si sám sebe. Na nic nemysli, jen se soustřeď na svůj dech a pozoruj vše okolo bez toho aniž bys to soudil.

Den pomalu přešel v noc a ti dva tam seděli na lavičce pod starým stromem. Ani jeden z nich na nic nemyslel, oba vnímali své bytí a všechnu tu nádheru okolo a nad nimi jen tiše zářil oceán hvězd.

Ráno vyšlo zlatavé slunce a ozářilo zahradu plnou života. Něco se v ní ale změnilo, už v ní neseděl mistr a poutník, ale dvě krásné bytosti, které věděly že pochází z jednoho zdroje a jsou si bratry.

Navzájem se objali a poděkovali si. Poutník měl oči plné slz, jak najednou viděl všechnu tu nádheru okolo, svět už vůbec nebyl tím škaredým místem jako předtím. Byl plný života a lásky, stejně jako on.

Vydal se tedy na svou cestu, napsat další kapitolu života. Zbytek svého pozemského života prožil tak jak mu tenkrát poradil velmistr Farin: Vždy měj na paměti že pozitivní přitahuje pozitivní a negativní zase negativní. To co vysíláš, to se ti vrací. Dávej lásku a dostaneš ji. Buď šťastný bratře….

Můj osobní příběh

Je možné, že dosud jdete po cestě nesprávné. Je možné, že děláte stejnou chybu jako já a  opakované nepříjemné životní události, vás dovedly až sem.

Mně samotnému trvalo cca 47 let, než jsem pochopil. Díky tomu, že mi to trvalo tak dlouho, jsem prožil nejen rozpad manželství, ale také vytunelování úspěšné firmy, rozpad společnosti, soudy a další události, jež mě stály mnoho peněz a nervů.

Naštěstí díky astrologii jsem pochopil. Nechápal jsem to tak dlouho proto, že literatura, která mi to osvětlila do té doby nebyla a naši astrologové s tím nepracovali. Je to věc poměrně nová a já se k ní dostal až v onom věku. Teprve pak mi svitlo.

Vše to zásadně nepříjemné se mi dělo proto, že jsem nešel po té správné cestě, neplnil jsem svůj tzv. „Karmický životní úkol!“

A abych jej začal plnit, musel jsem pěkně narazit … Ale o tom více na Hvězdné cestě …