Inspirace na víkend – Teal Swan v Praze 2.5.2015

Pokud máte zítra volno, pak si můžete rozšírit své obzory návštěvou workshopu známé spisovatelky a intuitivní léčitelky Teal Swan. Více informací se dozvíte na www.tealvpraze.cz.

Jaký je účel workshopu?

Nejzákladnějším zákonem Vesmíru, ve kterém žijeme, je Zákon přitažlivosti. Ve zkratce: Zákon přitažlivosti je pozorovatelný zákon, který způsobuje, že vibrace nějakého člověka je fyzicky zrcadlena do jeho reality. V realitě, která je založená na Zákoně přitažlivosti, mohou dva nebo více lidí sdílet zkušenost jenom pokud mají vibraci vzájemně podobnou. Synchronizační workshop využívá výhody plynoucí ze Zákona přitažlivosti. Když jsou lidi schopní shromáždit se v jedné místnosti, znamená to, že mají podobné problémy nebo tužby. Jinými slovy, ti co navštíví konkrétní synchronizační workshop, mají podobnou vibraci. Teal Swan, přednášející na těchto workshopech, je schopna vizuálně pozorovat vibrace. Když má někdo v publiku otázku, jejíž odpověď posune celou skupinu, on nebo ona „zasvítí“ a bude pozván na pódium. Teal s člověkem na pódiu pracuje na jeho konkrétním problému s tím, že odpověď a uzdravující proces se bude týkat jak konkrétní osoby, tak celé skupiny i lidí, které sledují workshop online.

Tyto synchronizační workshopy jsou více než jen příležitostí pro zodpovězení otázky. Je to kolektivní léčení celé skupiny. Během workshopu je možné pozorovat rostoucí vibraci celé skupiny. Tyto workshopy jsou jako skupinová terapie, která je vedena pokládáním otázek a odpověďmi na ně. Je důležité si uvědomit, že když budete sedět v publiku a myslet si, že tato otázka se ke mě „nevztahuje“, ve skutečnosti je to právě naopak. Kdyby se vás netýkala, nebyla by ve vaší realitě probíraná. Proto je dobré na začátku zvážit každou otázku, kterou položíte během workshopu, a pokusit se zjistit jakým způsobem se vztahuje na váš život.

Teal Swan