Diamantová voda léčí a očišťuje organismus

Diamantová voda je léčivá zářící tekutina, která přišla jako dar naší Zemi, aby ji očistila, zregenerovala a zvýšila její energetické vibrace. Je výjimečná v tom, že je živá, inteligentní a silná energeticky. Obsahuje více než 900 léčivých informačních kódů a navíc funguje na vysoké duchovní úrovni. Patří do přírodní medicíny. Je rozšířena již v 60 zemích světa a u nás je známá a používaná už přes 10 let. Je velmi oblíbená pro její výborné léčivé, očistné, detoxikační a desinfekční účinky. Diamantová voda účinně pomáhá nejen lidem, ale také zvířatům a veškerému rostlinstvu.

Šíří se a je k dispozici lidem Z D A R M A. Každý si ji může vyzkoušet.

Co to vlastně Diamantová voda je, jak ji lze charakterizovat?

Je to pramenitá voda, u které byla zrychlena vibrační frekvence. Díky propojení s pátou dimenzí reaguje na přání a úmysly toho, kdo ji používá a otevírá cestu k vyššímu vědomí a poznání. Diamantová voda pochází z Francie a autorem použité technologie je Francouz Joël Ducatillon. Původ má však až na vzdálené zaniklé Atlantidě. K přeměně obyčejné pramenité vody ve vodu Diamantovou použil autor speciální číselné kódy a hudbu. Sestrojil kódovací přístroj na základě informací získaných ve snech, který zaznamenává vícerozměrné kódy a ty jsou schopny přeměnit pramenitou vodu na vodu jako citlivý nástroj. Taková voda pak přijímá informace, které nabírá z nejvyšších energií. Běžná pramenitá voda se tedy mění ve vodu živou, inteligentní.

Při jakých onemocněních a zdravotních problémech se Diamantová voda osvědčuje?

Lze ji užívat vlastně při všech nemocech a zdravotních problémech. Neexistuje žádné omezení. Užíváme ji vnitřně k pití, k vaření, ale i zevně, tzn. k potírání, obkladům, koupelím apod. Diamantová voda čistí a detoxikuje lidský organizmus, takže jejím intenzivním pitím je možné si zlepšit výsledky krevních testů již za několik týdnů, snížit tuky, cukry či cholesterol. Léčí nemoci trávení a zažívací potíže, působí při nejrůznějších zánětech, likviduje bolesti, působí blahodárně při nemocech srdce, cév a krevního oběhu, léčí rychle nemoci z nachlazení, nemoci ledvin i močových cest, gynekologické problémy, zlepšuje zrak a působí hojivě při zánětech zubů i dásní, zabírá také při psychických potížích či depresích, ale zlehčuje i průběh infekčních chorob nebo dokonce pomáhá léčit rakovinu aj. Výborně ji lze využívat i zevně – hojí rychle rány, zastavuje krvácení, lečí ekzémy apod. Zaznamenala jsem úžasné zkušenosti, které mi lidé sami hlásí: například ve více případech vyléčení ledvinových kamenů, zahojení žaludečních a dvanácterníkových vředů, nemoci z nachlazení jako chřipku dokáže tato voda vyléčit za dva tři dny, snižuje horečku. Dozvěděla jsem se o několika případech zlepšení nemoci anginy pectoris, leukémie, v jiných výjimečných případech vyléčení plicního nádoru, zastavení rakoviny prostaty, vyléčení gynekologických problémů, infekčních chorob jako je borelióza aj.

Osobně jsem si například vyléčila intenzivním pitím Diamantové vody bez užívání jakýchkoliv léků zánět močových cest a to za 1,5 dne nebo také časté potíže se žaludkem.

Léčivé krystaly z Diamantové vody

Kromě Diamantové vody mám k dispozici ještě léčivé krystaly z této vody. Vytvořily se mi na základě meditace a mám je ve formě různobarevných obrázků. Jejich léčivá účinnost je ještě silnější a rychlejší než samotná Diamantová voda, protože léčivá voda je zde koncentrovaná do těchto krystalů. Při nejrůznějších zdravotních potížích a nemocech se obrázky přikládají k bolestivým místům a bolesti téměř okamžitě ustupují a mizí, někdy i do jedné dvou minut. Přes tyto obrázky krystalů lze vytvořit i originální Diamantovou vodu. Můžeme si je také postavit na stůl, pracovní stůl, k počítači nebo na noční stolek a obrázky vyzařují léčivou energie i během spánku, nabíjejí nás a působí blahodárně na spaní a uklidnění. K dispozici jsou ještě přívěsky-zářiče energie s krystaly Diamantové vody.

Nejnovější zkušenosti s užíváním Diamantové vody, léčivých obrázků krystalů a přívěsků-zářičů energie

* Krásnou zkušenost s Diamantovou vodou mi telefonoval jistý muž. Jeho známý nedávno prodělal nějakou těžkou operaci, ale po této operaci si stále stěžoval na velmi silné bolesti hlavy. Lékaři si s ním nevěděli rady. Muž prý dokonce litoval, že tu operaci podstoupil. Pak se ale dozvěděl, že jistá paní ve vesnici, kde žije, již dlouho užívá Diamantovou vodu a zašel si za ní pro vzorek této léčivé vody, aby ji vyzkoušel a mohl sám množit a užívat.

Paní mu ochotně vodu dala a muž ji začal intenzivně pít. Do jednoho týdne po užívání Diamantové vody mu pak hlava úplně přestala bolet. Zašel zpátky za paní, aby jí tuto radostnou zprávu oznámil a poděkoval jí. Měl obrovskou radost, že bez použití jakýchkoli léků se bolesti hlavy zbavil.

* Další zkušenost mi vyprávěla jedna paní osobně. Její známá začala pít Diamantovou vodu a vyléčila si velmi rychle nemocná játra.

* Jiná žena trpěla častým pálením žáhy a silnou bolestí žaludku a jícnu. Začala tedy pít Diamantovou vodu a pak si k bolestivému žaludku na chvíli přiložila i obrázek léčivých krystalů. Byla nesmírně překvapena jeho rychlým účinkem, za okamžik jí bolesti úplně zmizely. Paní měla velkou radost, že se tak brzy uzdravila.

* Přívěsek – zářič energie zlikvidoval rychle bolesti a zablokovanou krční páteř

Zdravotní sestřička má ode mne přívěsek s krystaly DV a vyprávěla mi, že ho nosí na krku a velmi jí pomáhá, dodává jí energii, posiluje a také jí vyléčil krční páteř, kterou měla zablokovanou. Napadlo ji dávat si přívěsek v posteli pod polštář a spát na něm. A najednou za pár dní zjistila, že bolesti úplně zmizely a krční páteř měla opět v pořádku. Zlepšil se jí také spánek, je s přívěskem velmi spokojena.

* Jedna paní mi také sdělila, že jí tento zářič energie-přívěsek velmi pomáhá a jeho nošením ji trvale dobíjí energií, zlepšuje psychiku, likviduje stresy, deprese a celkově posiluje. Srovnal jí také vysoký krevní tlak. Dokonce je nadšena, že celkově i výbornou nálada, když ho nosí na krku.

Jak se Diamantová voda množí a uchovává?

Rozmnožuje se velmi jednoduše. K namnožení je potřeba použít 10% Diamantové vody na 100% objemu. Chceme-li tedy připravit l litr Diamantové vody, tak do prázdné skleněné láhve nalijeme l dl již hotové Diamantové vody a dolijeme 9 dl běžné pitné vody a necháme jednu a půl hodiny působit, aby se dosáhlo přeměny. V láhvi proběhne reakce a objeví se bublinky (pokaždé nemusí) a voda je pak již navibrovaná a může se používat. Pro další namnožení si musíme vždy ponechat deset procent DV. Tato léčivá voda se uchovává raději v chladnu a lépe ve skleněných láhvích, v plastových jen krátkodobě.

Alena Horká

http://diamantovavoda.vbrne.info

Kontakt pro získání Diamantové vody, obrázků a přívěsků:

Alena Horká, Šlapanice u Brna, Diam. voda
Mob. 777 658 037, tel. 544 228 661
e-mail: alena.horka@post.cz
http://diamantovavoda.vbrne.info

E-SHOP: http://diamantova-voda.webnode.cz/