BIOSTYL

Dejte svému životu správný směr na veletrhu BIOSTYL – ECOWORLD

Na začátku podzimu, v termínu 1. – 2. 10.2016 se na Výstavišti v Praze – Holešovicích uskuteční zajímavý veletrh, určený pro všechny, kterým není lhostejné to, jak žijí. Pod názvem BIOSTYL – ECOWORLD se však skrývá mnohem více. Najdete zde desítky vystavovatelů z oblasti zdravého životního stylu a výživy, ekologicky šetrných výrobků, aktivního trávení volného času a relaxace, vylepšení zdravotní kondice a podobně. Představeny budou rovněž nejnovější environmentální trendy týkající se bezodpadového hospodaření, ochrany životního prostředí nebo produktů pro vícenásobné využití.

Těšit se můžete na poutavé expozice vystavovatelů z nejrůznějších segmentů. Seznámíte se s novinkami ze segmentu přírodních textilií, biopotravin, účinné bylinné, přírodní i bio kosmetiky i potravinových doplňků. Připraveny budou nabídky agentur orientovaných na pobyty na farmách a statcích za účelem načerpání zážitků v klasických venkovských podmínkách, ale i nabídky turistiky zaměřené na poznávání přírodních rezervací, národních parků, CHKO s minimálním škodlivým dopadem cestovního ruchu na tato místa. Čekají na Vás stovky originálních produktů, a tak můžete na veletrhu začít s včasným nákupem vánočních dárků.

Veletržní program navíc myslí na celou rodinu. Za cenu jednotného vstupného se můžete podívat také na FESTIVAL ZVÍŘAT, v rámci kterého proběhne veletrh krmiv a chovatelských potřeb pro domácí zvířata ANIMAL EXPO. Souběžně se také uskuteční intenzivní víkendový program s živými zvířaty při příležitosti Světového dne zvířat a mnoho dalšího.  Další informace o veletrhu naleznete na webových stránkách www.biostyl.cz.

Napsat komentář