Astrovikend– Dny tajemna a zdraví 20. – 21. 2. PRAHA

Zajímají vás výklady karet, horoskopu či výklad z ruky nebo automatická kresba či písmo? Potom si určitě nenechejte ujít Esoterický festival Astrovíkend na Výstavišti v Praze- Holešovicích!

Setkání mezi nebem a zemí, které se koná v sobotu a v neděli 20. a 21. Února v Křižíkově pavilonu D, přinese navíc řadu zajímavých přednášek a seminářů.

Program je kromě jiného obohacen o přímý přenos přes skype– spojení s vykladačem nádí z Knihovny palmových listů v Indii.

Ukázku tradičního léčitelství z amazonský pralesů nám představí v meditaci J. C. Pacaya Gomez, vnuk legendárního šamana z Peru.

Léčivé účinky alikvotního zpěvu nám umožní během svého vystoupení poznat Karel R. Marinov – v neděli ve 14h, v sobotu také uvidíme ukázku indického chrámového tance. Připravené jsou meditace – Setkání s archanděly, SPLNĚNÍ TAJNÝCH PŘÁNÍ, Valentýnská meditace na lásku atd.

Filipínská duchovní léčitelka Estela Orbirto vystoupí s přednáškou o filipínském léčitelství v neděli v 10 hod. Následuje společné léčení s požehnáním.

Mongolská šamanka předvede své umění v nedělním rituálu Nic není nemožné.

Přesný přehled přednášek najdete na www.astrovikend.cz

Těšit se můžete na porady s léčiteli, astrology, numerology, psychoterapeuty a dalšími představiteli esoterických disciplín, kteří vám pomohou v řešení problémů osobního i zdravotního charakteru. Přednášky – budou probíhat nonstop po oba dny. Konzultace s odborníky se uskuteční v sobotu od 9h a v neděli od 10.00. Na festivalu, najdete také doplňky zdravé výživy, mandaly, kameny i odbornou literaturu, rukodělné výrobky atd.
Nové poznatky z nejrůznějších oborů vám poradí, jak předcházet nemocem, realizovat a zařadit do svého života pozitivní energii, zdravý životní styl, nahlédnout do budoucnosti, odhalit příčiny problémů v minulosti, pomoci svému duševnímu i fyzickému zdraví, nalézt správný směr pro svou osobnost, poradit se o problémech svých blízkých a odnést si světýlka optimismu.

Astrovíkend Praha
Výstaviště Holešovice Křižíkův pavilon D

20. a 21. února 2016, sobota 9.00- 18.00, neděle 10.00–17.00

Moderuje Slávek Boura. Vylosování vstupenek – pobyt pro dvě osoby na Šumavě od CK Autoturist.

20. a 21. února 2016, sobota 9:00 – 18:00, neděle 10:00 – 17:00