Navštivte náš na Festivalu EVOLUTION, levé křídlo 46

Víkend plný zdraví vypukne v březnu, Festival EVOLUTION láká. Ve dnech 18. – 20. března 2016 na Výstavišti v pražských Holešovicích.  Nepřeberné množství novinek, trendů a inspirace pro zdravé tělo i duši nabídne jarní Festival Evolution.  Návštěvníci najdou pod jednou střechou vše, co souvisí se zdravým životním stylem, od nákupů přes ochutnávky a poradny až po festivalové programy pro celou rodinu.

Čtyři stovky stánků s novinkami

Na festivalu se sejdou čtyři stovky tuzemských i zahraničních vystavovatelů, kteří na svých stáncích nabídnou nejnovější produkty zdravé výživy, bio potravin, přírodní kosmetiky nebo praktické ekologické vychytávky pro domácnost. A stranou nezůstanou ani novinky z oblasti výchovy a osobního rozvoje nebo témata, která vám umožní nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu.  Vystavovatelé pro letošek slibují nejen „žhavé“ novinky, ale také mnoho ochutnávek a speciální veletržní slevy.

Tři dny nabité programem

Festival Evolution to jsou především tři dny doslova nabité programem, ve kterém svá témata představí více než 150 českých a zahraničních osobností. Na festivalu se představí lékaři zastupující konvenční či celostní medicínu, prostor dostanou praktici alternativní léčby a dojde i na osvědčené rady našich babiček. Výživoví poradci se zaměří na správnou výživu, profesionálové z oblasti kosmetiky doporučí, které přípravky zvolit a ekonadšenci se podělí o nápady, které jsou nejen šetrné k přírodě, ale pomohou i uspořit výdaje na domácnost. Tím ale program zdaleka nekončí – mezinárodní koučové poradí, jak naplno využít svůj potenciál, psychologové se podívají na naše vztahy a pedagogové představí nejnovější trendy vzdělávání pro děti i dospělé.

Kdo na festivalu vystoupí?

V programu se představí přes 150 osobností, ze zahraničních jmenujme například Tima Wallace Murphyho, Britský badatel, publicista a odborník na staroanglické dějiny. Je autorem více než tuctu knih s historicko-spirituálními tématy, např. Odhalený kód symbolů, Rex Deus, Strážci pravdy či Znamení bestie, nebo Brandon Bays, která díky svému odhodlání i přístupu k životu porazila rakovinu, o tom, jak můžeme bojovat proti stresu jógou bude mluvit Swami Gajanand. O  osobním rozvoji a našem  skrytém potenciálu budou mluvit Jan Mühlfeit nebo David Kirš, co je skvělého na dnešní době prozradí Antonín Byudyš a s novou metodu rozvíjení vlastního osobního rozvoje vás seznámí Jakub Střítezský. Pokud vás zajímá racionální pohled na paranormální jevy, nezmeškejte přednášku Jakuba Kroulíka o Paranormální výzvě. Mnoho přednášek se bude věnovat zdravé stravě, můžete se těšit například na Margit Slimákovou, Petra Fořta, Annu Struneckou, Rudolfa Zemka nebo Pavla Klouda. Bohaté zastoupení budou mít v programu spisovatelé a publicisté, např. Miloš Matula, Marie Holečková, Otomar Dvořák, Josef Dolejší, Jan Kroča, Zuzana Řezáčová Lukášková, Sylvia Jančiová a další.  Na festivalu nebude chybět Gabriela Filippi a v poněkud netradiční roli se představí Jana Paulová, která bude mluvit o projektu na záchranu slepic.

V hlavní roli zdravý životní styl 

Odborníci z řad lékařů a výživových poradců se zaměří na zdravou stravu a zdravý životní styl a doporučí nám mimo jiné, jak se vyhnout rizikům současného způsobu stravování. Odborníci, kteří se zaměří na kvalitu a složení potravin a dalších výrobků, nám poradí, jak se vyznat v etiketách, jak rozeznat opravdu kvalitní výrobky a jaké mají zdravotní přínosy či rizika výrobky, které běžně kupujeme. Nejen pro ty, kteří hledají novou inspiraci do kuchyně, jsou určeny přednášky a besedy o různých výživových směrech. Ke zdravému životu neoddělitelně patří i pohyb a na Festivalu Evolution tak budou k vidění ukázky cvičení, které posilují tělo i mysl. Návštěvníci bez ohledu na věk, váhu či zkušenosti si budou moci zdarma vyzkoušet jógu pro dospělé i pro děti, taiči, indický tanec, atd.

Festival, který vám nasadí brouka do hlavy

„Touha po zdraví je přirozenou vlastností a všichni stojíme o informace o tom, co je zdravé. Stále častěji kupujeme zboží, které je ohleduplné ke zdraví i k přírodě, podrobněji se zajímáme o původ a složení produktů, které kupujeme.  Cílem našeho festivalu představit co nejširší nabídku v tomto segmentu a poskytnout relevantní informace z více pohledů. I proto máme podtitul ´Festival, který vám nasadí brouka do hlavy´,“ říká Ctirad Hemelík, zakladatel Festivalu Evolution.

Osahat, ochutnat, přivonět si, vyzkoušet

Obě sekce, prezentační i programová, jsou neoddělitelné a vzájemně se podporují – o čem se v rámci programu bude mluvit, to je možné si rovnou vyzkoušet, osahat, ochutnat nebo si přivonět. Na festivalu nebudou chybět ani poradny z různých oborů; kosmetiky, ekologie, vztahů, rozmanitých druhů léčení atp. Zajímavé budou také workshopy, které představí různé metody osobního rozvoje, výchovných metod nebo ukázky cvičení, které posilují tělo i mysl. Návštěvníci bez ohledu na věk, váhu či zkušenosti si budou moci zdarma vyzkoušet jógu, meditační techniky, taichi, indický tanec, atd.  Vše, co by Vás mohlo o festivalu zajímat, najdete na webových stránkách www.festivalevolution.cz.

Festival Evolution (Bio styl, Eco World, Zdraví, Alternativa, Osobní rozvoj)

18. – 20. 3. 2016

Výstaviště Praha Holešovice

webové stránky festivalu: www.festivalevolution.cz

program festivalu: http://program.festivalevolution.cz/

seznam vystavovatelů: http://www.festivalevolution.cz/cz/pro-navstevniky/katalog-vystavovatelu/